Dla zapewnienia najwyższej jakości usług nasza strona korzysta z plików cookies. Dalsze korzystanie ze strony, bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że wyrażasz zgodę na wykorzystanie plików cookies, zgodnie z naszą Polityką prywatności .

Z zamiłowania do detali.

Działalność rozpoczęliśmy od produkcji podstaw stalowych do słupów. Mniejsze, większe, i naprawdę duże konstrukcje, u swych fundamentów, znajdują zaufanie do naszych produktów. Serdecznie dziękujemy! Zapraszamy do współpracy dystrybutorów i detalistów.
5
Lat

5 lat na rynku. Firma powstała w 2016 roku. Choć nasze doświadczenia w branży sięgają 20 lat.

27
Osób

Od powstania firma nieustannie się rozwija. Dziś zespół tworzy 27 osób.

Kim jesteśmy ?

IGMAR jest firmą produkcyjno-handlową, która od 2016 r. specjalizuje się w produkcji i dystrybucji podstaw do montażu słupów drewnianych i metalowych. Posiadamy własne zaplecze magazynowo sprzętowe co pozwala nam na rzetelne i terminowe wykonywanie realizacji. Zatrudniamy fachowców z doświadczeniem w branży budowlanej, personel spawalniczy, personel magazynowy.

Made in Poland

Nasz główny zakład produkcyjny znajduje się pod Wrocławiem, w południowo-zachodniej Polsce. Nasze podstawy słupów dostarczamy do klientów w Polsce, Czechach, Słowacji.

Build world better.
Udało się! Dziękujemy.
Ups! Coś poszło nie tak.